Невдовзі відеореклама відчутно подорожчає

Нещодавні дослідження довели, що відеореклама у Мережі має вищу ефективність, аніж телереклама. Крім того, за останні 5 років кількість відеореклами в українському сегменті Інтернету зросла на 10 000%.

Втім, рекламодавцям, які віддають перевагу відеорекламі у Мережі, слід підготуватися до її здорожчання. Так, за повідомленням ресурсу AIN.UA, вже до січня гравці рекламного ринку планують підвищити ціну на відеорекламу.

Зі слів Сергія Ковальчука, керівника sales-хаусу ReklaMonstr, вже у вересні ціни на відеорекламу зросли на 20%, а у січні наступного року очікується друга хвиля зростання − приблизно на 10%. Втім, інші експерти прогнозують здорожчання на рівні 15-20%. До прикладу, такої думки дотримується Олександр Бреус, директор Admixer.

Таку ситуацію гравці ринку онлайн відеореклами пояснюють високим ступенем заповнюваності цього формату, адже на легальних сайтах існує навіть дефіцит інвентарю. Таким чином, вже з січня 2014 року середня ціна становитиме приблизно 120 грн за тисячу показів all-roll формату. Такі дані озвучив пан Ковальчук, відмітивши, що наразі ціна буде 80 грн на легальний контент і 60 грн на контент користувачів.

Як відзначає Олександр Бреус, підвищення цін є неминучим, адже нові відеоформати створюють неабиякий рекламний шум, що може призвести до падіння ефективності такої реклами.

Втім, не всі учасники ринку згодні із подібним прогнозом. Дмитро Лисицький, директор United Online Ventures, зазначає, що загалом на ринку ціни навряд зростуть, адже у такому разі вартість реклами в Інтернеті стане більшою, аніж на ТБ, і рекламодавці не захочуть її купувати. Хоча й не виключено, що окремі гравці підвищать ціни.


Читати також:

  1. Продажі планшетів невдовзі впадуть?
  2. Невдовзі кількість інтернет-магазинів значно скоротиться
  3. Нетбуки невдовзі зникнуть з ринку
  4. Відеореклама в Мережі ефективніша за телевізійну?
  5. Вітчизняний авторинок відчутно просів

Тема : industry News