Обсяг мобільного трафіку наздоганяє традиційний

За повідомленням компанії Net Applications  з посиланням на CyberSecurity, за останні два роки обсяги трафіку з мобільних пристроїв збільшилися майже утричі, таким чином наблизившись до показників зі звичайних ПК. Передбачається, що така тенденція зберігатиметься й надалі, зважаючи на зниження попиту на домашні ПК і ноутбуки та одночасне його збільшення на мобільні пристрої.

Також фахівці з Net Applications   повідомляють, що в лютому 2013 року доля мобільного трафіку в загальному становила трохи більше ніж 13%, що виявилося абсолютним рекордом. Якщо порівнювати ці дані з отриманими за підсумками січня, то цей показник зріс на 1,4%, а порівняно з груднем 2012 року – на 2%.

Якщо оцінювати дані за останні 12 місяців, то обсяги трафіку з мобільних пристроїв збільшилися ледь не вдвічі, а за підсумками 24-місячного моніторингу – утричі. Експерти зазначають, що такий стрибок пов’язаний зі здешевленням мобільного трафіку для користувачів, активним поширенням мереж 4G та появою на ринку доступних моделей мобільних пристроїв.

За результатами лютневих показників доля браузерів ПК становить 86% супроти 92% минулоріч. Натомість обсяги мобільного трафіку зростають стабільно.

Найпопулярнішим мобільним браузером виявився Apple Safari, що є стандартним рішенням операційної системи iOS і величезної кількості користувачів iPad і iPhone. Саме цей браузер займає 55,4% від загального мобільного трафіку. На другому місці − Android Browser (22,8%). Хоча пристроїв на базі Android і продається більше, але саме користувачі iOS активніше працюють з Інтернетом. На третій позиції розташувалася Opera Mini (12,7%), у той час як  Chrome і Microsoft IE займають 2% і 1,6% відповідно.


Читати також:

  1. В Україні налічується 55,6 млн абонентів мобільного зв’язку
  2. Ринок смартфонів зріс на 45%
  3. Смартфони набирають популярність
  4. В Україні продовжує падати обсяг промислового виробництва
  5. Рекламу в мобільних телефонах ігнорують більшість користувачів

Тема : industry News