Опитування: керівники не зацікавлені у професійному зростанні підлеглих

Більше половини співробітників вважають, що їхні менеджери дуже рідко (26%) або взагалі ніколи (26%) не цікавилися можливостями для розвитку своїх підлеглих. Такі дані нового дослідження, проведеного компанією з розвитку кар’єри Lee Hecht Harrison.

При цьому тільки 21% опитаних відчувають: керівники зацікавлені у професійному зростанні та розвитку свого персоналу. Ще 27% вважають, що лише іноді менеджери звертають увагу на розвиток своїх підлеглих.

Крістен Леверон (Kristen Leverone), віце-президент практики глобального розвитку талантів у Lee Hecht Harrison, вважає, що ці підсумки прогнозовані: “Результати нікого не дивують. У численних дослідженнях працівники постійно згадують про необхідність збільшення часу на навчання та наставництво, а також отримання більш адекватного зворотного зв’язку від менеджерів. Співробітники насправді воліють знати, в яких сферах вони досягають успіху, а де, можливо, їм потрібно покращувати свої знання та навички. Без такого зворотного зв’язку працівникам залишається тільки здогадуватися, наскільки ефективно вони працюють та чи цінний їхній внесок для компанії”.

Lee Hecht Harrison опитала більше 450 респондентів у США шляхом онлайн-опитування,  що проводилося у травні.


Читати також:

  1. Українці нещасні на роботі
  2. Українцям ближче відносини з ЄС, а не з Росією, – опитування
  3. Компанії сумніваються у здатності своїх менеджерів ефективно розвивати бізнес
  4. Кожен п’ятий українець вважає наради марною тратою робочого часу
  5. Для роботодавців освіта – не вирішальний фактор

Тема : industry News