Персонал усе менше прив’язаний до робочого місця

Українські компанії активно використовують мобільні технології і пристрої для підвищення продуктивності праці.

Використання персональних гаджетів працівниками для доступу до корпоративних ресурсів стає популярною практикою в Україні. Під час форуму Cisco «Мобільність без кордонів», який відбувся в столиці, компанія опитала 258 IT-фахівців.

Згідно з дослідженням 42,6% респондентів зазначили, що мобільність співробітників відіграє важливу роль для успіху бізнесу фірм, оскільки значна частина персоналу працює за межами офісу і має віддалений доступ до корпоративних ресурсів.

Ще 47,2% фахівців висловили зацікавленість у застосуванні принципу BYOD (Bring your own device), однак для них поки мобільність працівників не настільки критична.

Найбільш мобільною групою співробітників є IT-персонал, про це заявили 72,4% респондентів. Слідом за айтішниками – топ-менеджмент (65,5%) і менеджмент середнього та нижнього рівня (35,2%).

Крім того, опитані фахівці зазначили плюси мобільних пристроїв, як для компаній, так і для співробітників. Основними перевагами BYOD для компаній, на думку респондентів, є зростання продуктивності праці (75,1%), збільшення задоволеності працівників (52,3%), а також мінімізація витрат на персональні пристрої (39,5%). Для співробітників головним плюсом залишається мобільність під час виконання завдань (83,7%).

Торік Cisco вже проводила подібне опитування. Тоді в швидкій популяризації принципів BYOD були впевнені 56% респондентів, а 43% вважали їх поширення справою віддаленої перспективи. Також 63% опитаних висловлювали впевненість у тому, що інформаційна безпека компаній не постраждає від політики BYOD, але доведеться модернізувати і реорганізувати відповідні процеси та рішення в сфері IT-безпеки.


Читати також:

  1. Брак кваліфікованого персоналу турбує бізнес
  2. Керівники вважають, що соцмережі знижують продуктивність праці
  3. Кожен п’ятий українець вважає наради марною тратою робочого часу
  4. Працівники приділяють велику увагу репутації компанії
  5. Дослідження: вільний робочий графік підвищує продуктивність праці

Тема : industry News