Працівники шукають стабільності

В середньому співробітник працює п’ять років на одній посаді, перш ніж починає пошук нових, більш вигідних пропозицій. Такі дані нового дослідження агентства Indeed.com. А найбільш активно шукають роботу у січні, активність пошукових засобів у цей час на 40% більша за грудневі показники, кажуть в агентстві.

Дослідження свідчать, що гроші − не основна причина для зміни місця роботи. Понад усе співробітники прагнуть стабільності. Далі йде оплата праці, повага, здоров’я та баланс між роботою й особистим життям.

Автори дослідження кажуть, що на сьогодні люди хочуть працювати в компаніях, які мають стратегію розвитку та перспективи, тоді як зовсім нещодавно перевагу віддавали фірмам із шаленими ідеями та корпоративною культурою, проте зараз шукають місце, де можна відчути стабільність та потенціал для довгострокового розвитку, пояснює керуючий директор CEB Брайан Кроп.

Також експерти відзначили, що категорія «повага» вперше потрапила до переліку найважливіших критеріїв для пошуку роботи. Повага, як і високий рівень професійних навиків, − це той фактор, якого співробітники компанії прагнуть та вимагають, коли економіка знаходиться на підйомі. Кожен очікує на повагу до себе та щоб його індивідуальний внесок до загальної справи був визнаний, наголошують автори дослідження.

Ще одним трендом стало підвищення уваги до проблеми балансу між роботою та особистим життям. Усе частіше підлеглим хочеться більшої гнучкості з боку керівництва і вони готові боротися за ці права. Особливо гостро ця проблема стоїть перед молодими спеціалістами, тому роботодавці, котрі сподіваються залучити нові кадри, повинні проявляти особливу гнучкість та забезпечувати свободу вибору, резюмують експерти.

Раніше бізнес-видання Fortune разом з CNNMoney опублікували рейтинг 100 кращих компаній-роботодавців у 2013 році. Список другий рік поспіль очолив Google, серед переваг роботи в компанії – три оздоровчі центри, численні пільги та місця відпочинку для співробітників.


Читати також:

  1. Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників
  2. Для роботодавців освіта – не вирішальний фактор
  3. Fortune назвав Google кращим роботодавцем 2013 року
  4. Опитування: керівники не зацікавлені у професійному зростанні підлеглих
  5. Цього року очікується попит на випускників бізнес-шкіл

Тема : industry News