Продажі планшетів невдовзі впадуть?

Згідно з новим дослідженням американської компанії IDC, прогноз щодо продажів планшетних ПК до 2017 року включно переглянутий у бік зниження.

На думку експертів компанії, наразі на ринок виробники виводять нове покоління гаджетів, таких як годинники та окуляри з можливістю підключення до Мережі, і така ситуація спричинить тиск на продажі планшетів.

З урахуванням даних нового прогнозу, цьогоріч світові поставки планшетів сягнуть 227,4 млн одиниць, що на 1% менше, аніж раніше заявлені цифри. Окрім цього, IDC знизила прогноз щодо продажів планшетів у 2017 році до 407 млн пристроїв.

Втім, було збільшено прогноз поставок веб-планшетів на ринки країн, що розвиваються. До 2017 року на ринки Азії, Латинської Америки, Центральної та Східної Європи припаде 51% світових поставок цих пристроїв.

Окрім цього, з даних IDC також стало відомо, що за результатами 2013 року світові продажі нових персональних комп’ютерів можуть впасти майже на 10% порівняно з рівнем минулого року.

На сьогодні основною причиною погіршення ситуації на ринку ПК є падіння попиту в країнах, що розвиваються, адже користувачі схильні розподіляти витрати на користь “розумних” телефонів і планшетів.

Аналітики зазначають, що падіння триватиме як мінімум у 2014 році, однак у 2015 прогнозується приріст у межах 9%. Але незмінним залишиться той факт, що пік продажів ПК спостерігався у 2011 році і таких обсягів виробникам вже не слід очікувати ніколи.


Читати також:

  1. Майбутнє за міні-планшетами?
  2. Продажі комп’ютерів і телефонів продовжать зростати
  3. Не розкіш, а необхідність: аналітики прогнозують збільшення кількості планшетів у Західній Європі
  4. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  5. Нетбуки невдовзі зникнуть з ринку

Тема : industry News