Провідним компаніям не вистачає молодих лідерів

molodi_kadry

За результатами дослідження, проведеного консалтинговою компанію The CARA Group Inc., яка спеціалізується на результативності персоналу, організації, зазначені в списку Fortune 1000, не мають удосталь молодих кадрів, які б могли працювати  надалі на керівних посадах.

Провідним компаніям не вистачає молодих лідерів. Для вирішення цієї проблеми вони змушені активно розробляти і запускати власні програми розвитку талантів, щоб навчити спеціалістів-початківців ефективному управлінню, зазначає The CARA Group Inc.

Увагу дослідників було зосереджено на джерелах спрямування ресурсів і способах інвестування компаній у розвиток майбутніх лідерів, а також  ключових проблемах, що постають перед організаціями та їх вирішенні.

За словами віце-президента компанії Джейна Еренстрома, результати опитування досить багатообіцяючі, оскільки організації докладають максимум зусиль для швидкого вирішення проблеми нестачі лідерів. Вони створюють інноваційні програми, які дають змогу розвивати лідерство та підвищувати ефективність бізнесу.

Наведемо деякі ключові моменти дослідження:

-  із нестачею лідерських навичок довелося зіткнутися більшій половині опитаних – 62% респондентів;

-  84% опитаних зізналися, організації, де вони працюють, протягом останніх двох років спрямовують зусилля на створення програм розвитку лідерів;

-   усього 9% учасників дослідження визнали програму з розвитку лідерів компанії «дуже ефективною», тоді як 56% назвали свої програми або «частково ефективними», або зовсім «неефективними».

Прогалини в застосуванні лідерських навичок  респонденти вбачають в умінні керувати персоналом (54%), управлінні змінами (43%) та стратегічному плануванні/формуванні бачення (40%).

Слід зазначити, що онлайн-навчання є найпопулярнішим способом, який застосовується компаніями в рамках програм із розвитку лідерів.


Читати також:

  1. Опитування: керівники не зацікавлені у професійному зростанні підлеглих
  2. Названо небезпечні соціальні мережі для брендів
  3. Компанії сумніваються у здатності своїх менеджерів ефективно розвивати бізнес
  4. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  5. Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників

Тема : industry News