Рейтинг найбільш шанованих компаній світу

Reputation Institute провела щорічне дослідження корпоративної репутації Global RepTrak 100.

Згідно з дослідженням найбільш шанованим брендом став німецький гігант автопрому BMW. У першій трійці з ним опинилися також The Walt Disney Company і Rolex. У десятку ввійшли Google, Daimler, Sony, Microsoft, Canon, Nestle і LEGO.

BMW єдина компанія, яка змогла потрапити до п’ятірки кращих за всіма семи номінаціями рейтингу. Nestle пробилася в ТОП-10 вперше, а ось Apple вилітала з десятки найбільш шанованих, опустившись на 12-е місце.

Результати Reputation Institute також показали, що більше половини менеджерів впевнені – хороша репутація позитивно позначається на рівні продажів/заробітку. Крім того, 63% управлінців очікують посилення позицій репутаційного менеджменту в прийнятті рішень уже в найближчі 2-3 роки.

Автори дослідження також відзначили, що опитування доводить – підвищення репутаційного рейтингу компанії на 5 пунктів призводить до зростання лояльності споживачів на 7%.

Для кращих фірм робота над репутацією є частиною стратегічного розвитку, вони вбачають у цьому реальну вигоду для їхнього бізнесу, говорить директор Reputation Capital Group Олег Кершис.

Опитування виявило, що 313 керівників компаній розділяють ідею економічного впливу репутації на успіх компанії, при цьому 60% опитаних говорять про чіткий вплив на прибуток, ринкову частку й лояльність споживачів. Однак лише чверть готова застосовувати сучасні управлінські рішення і схеми у своїй фірмі для запобігання репутаційних ризиків.

У той час як бізнес визнав необхідність розвитку репутації, поки немає готовності долати нові випробування, пов’язані з впровадженням орієнтованої на репутацію схеми розвитку компаній. Це ускладнює зростання продажів, завоювання частки на ринку і прихильності споживачів, коментує виконавчий партнер Reputation Institute Ніколас Джордж Тред.


Читати також:

  1. Рейтинг найбільш соціально відповідальних компаній у 2012 році
  2. Рейтинг найбільш соціальних брендів світу
  3. Рейтинг найбільш надійних банків світу
  4. Times: щорічний рейтинг репутації світових ВНЗ
  5. LinkedIn склав рейтинг найбільш популярних роботодавців

Тема : industry News