Ринок нових автомобілів впав майже вдвічі

Як повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ», після введення спеціального мита на нові імпортні легкові автомобілі продажі впали на 41% у травні порівняно з рекордним показником квітня. Такі дані надає інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting.

Аналітики групи також відзначили, що показники продажів нових автівок за результатами п’яти місяців поточного року вийшли на від’ємний показник − мінус 1,6%.

На фоні такого спаду продажів позиційно виграла Toyota, випередивши  Volkswagen. Наразі стабільно високі показники продажів демонструють Volkswagen і Geely, а в KIA вже гостро відчувають нестачу популярних моделей. А от Skoda вдалося обійти одразу трьох конкурентів: Renault, Nissan, а також АвтоВАЗ.

У травні Lada стрімко втрачала свої позиції і в результаті посідає 10 місце з часткою всього 4%. Російські автомобілі потрапили під удар одразу кількох факторів: зміна модельного ряду, введення спецмита і дефіцит автівок.

Жодному із виробників у ТОП-40 не вдалося продемонструвати позитивну динаміку продажів на українському ринку легкових автомобілів, а більшість імпортерів втратили у травні  2013 року до 45% порівняно з квітнем.

Серед преміальних виробників першість впевнено утримує Mercedes-Benz. На другому місці − Audi, а на третьому − BMW з невеликим відривом.

Нагадаємо, що в квітні 2013 року продажі нових легковиків в Україні становили 26 тисяч автівок, що на 35% перевищило показники березня поточного року і на 33% − квітневі дані 2012 року.


Читати також:

  1. Виробництво українських автомобілів скоротилося майже на 25%
  2. В Україні збільшився продаж автомобілів
  3. Названо найпопулярніший автомобіль у Європі
  4. Криза на ринку ПК триває
  5. У єврозоні збільшилися роздрібні продажі

Тема : industry News