Ровесники України не бажають працювати на державній службі

robota

За даними досліджень порталу hh.ua, працювати на державній службі виявили бажання 0,1-0,3% молодих людей у віці 20-22 років, що розмістили своє резюме.

Як зазначає міжнародний кадровий портал hh.ua, на порталі молоді фахівці протягом року розмістили 8681 резюме, що становить 5% від усіх резюме, розміщених на порталі.

Серед молоді більшість має вищу освіту. Лише 15% бажаючих отримати роботу, які розмістили своє резюме, мають середню спеціальну освіту.

Найбільше розміщають резюме дівчата (65% від загальної кількості), у той час як хлопці не поспішають шукати роботу.

15% молодих фахівців зазначають про вільне володіння англійською мовою, 30 % повідомляють про можливість проходження інтерв’ю іноземною мовою. Інші вказують, що мають базовий рівень англійської.

67% бажають жити або вже мешкають у Києві. Це може пояснюватися тим, що 60% вакансій для молодих спеціалістів пропонують у столиці, а також тут більше шансів зробити кар’єру.

Апетит щодо зарплати молоді можна назвати нескромним. Найвищими показниками зарплати є 10-15 тис. грн. Такі суми вказують фахівці, які під час навчання зуміли здобути досвід роботи у сфері ІТ, нерухомості, логістики, а також у просуванні проектів. Інші середню зарплату вказують на рівні 3-4 тис. гривень.

Серед популярних професій категорії «Початковий рівень. Мало досвіду » ровесники незалежної України обирають ті професії та фах, які їх цікавлять. Найчастіше 20-22- річних фахівці цікавляться роботою у сфері продажів – менеджери з продажів, торгові представники, оператори call-центрів, мерчандайзери. У цій галузі вакансій багато і досить легко знайти роботу.

Популярною є робота секретаря або офіс- менеджера. Ця позиція відкриває хороші перспективи для кар’єрного зростання з високим заробітком.

Серед студентів актуальною залишається робота у сфері готельних послуг, інформаційних технологій та маркетингу.


Читати також:

  1. Більшість українських студентів суміщають роботу з навчанням
  2. Українці не бажають відкривати власну справу
  3. Понад 80% українських студентів прагнуть працювати за кордоном
  4. У травні зріс ринок праці
  5. Рекрутери назвали фактори, що впливають на розмір зарплати

Тема : industry News