Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети

 Лідером рейтингу найбільш “розумних” міст, складеному компанією Ericsson спільно з консалтинговою фірмою Arthur D. Little стала столиця Південної Кореї Сеул.

Як повідомляє BFM.ru, у першу десятку також потрапили Сінгапур, Стокгольм, Лондон, Нью-Йорк, Париж, Токіо, Лос-Анджелес, Шанхай і Пекін. Москва зайняла 11 місце, а всього у рейтингу представлені 25 мегаполісів світу.

Список формувався на основі того, як у містах запроваджуються інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), які згодом служать на благо жителів. Укладачі рейтингу зазначили, що Сеул, Сінгапур і Стокгольм за останній рік значно збільшили інвестиції в ІКТ і змогли успішно вирішити багато соціальних, економічних та інфраструктурних завдань. Сінгапур, наприклад, почав активно запроваджувати інновації в галузі охорони здоров’я, а також став першопрохідцем в управлінні дорожнім рухом. У Сеулі ІКТ використовуються для реалізації екологічних ініціатив.

Крім того, містам на кшталт Москви, Пекіна, Сіднея і Буенос-Айреса було рекомендовано виділити ключові точки зростання, пов’язані з можливостями впровадження ІКТ, а потім ініціювати та координувати фокусні програми розвитку. Так, Москві у першу чергу ІКТ допоможуть з вирішенням транспортних проблем і зниженням завантаженості доріг.

Зазначимо, що з цього року у Москві повинна почати роботу інтелектуальна транспортна система, завдання якої – вирішити транспортні проблеми російської столиці. На реалізацію програми в цьому році для оператора-розробника системи компанії Сітронікс у бюджеті міста заклали близько 6,3 млрд рублів.

Нагадаємо, що у жовтні агентство 2thinknow, яке щорічно складає рейтинг інноваційності, повідомило, що найбільш інноваційним містом світу можна вважати американський Бостон.


Читати також:

  1. Worldsteel: Виробництво сталі в світі зросло до 124 млн т
  2. IT-галузь: розвиток технологій за прогнозами Garntner.
  3. Італійці і британці готові шукати сланцевий газ на Львівщині
  4. Україна обійшла Норвегію, ОАЕ та Данію у рейтингу пріоритетних для ритейлу країн
  5. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу

Джерело : Кореспондент   |   Тема : industry News