Скільки людей користуються соцмережами?

Наразі в усьому світі приблизно 1,6 млрд чоловік користуються тими чи іншими соцмережами. Таким є результат дослідження, проведеного маркетинговою компанією eMarketer, пише CyberSecurity. Тобто, фактично кожен п’ятий житель планети використовує соцмережі.

Аналітики компанії зазначають, що користувачем соцмереж вони називають людину, яка принаймні раз на місяць заходить у свій профіль на ресурсі, який належить до соцмереж.

За останній рік кількість користувачів соціальних мереж зросла на 14,2%, а при збереженні наявних трендів до 2017 року користуватися соцмережами будуть близько 2,33 млрд населення планети.

Цікаво, що найвище проникнення соцмереж наразі спостерігається у Нідерландах, де їх користувачами є 63,5% від загальної кількості. На другому місці розташувалася Норвегія із результатом у 63,3%, а на третьому – Швеція (56,4%). Також чимало прихильників соцмереж проживає у Південній Кореї (54,4%), Данії (53,3%), Сполучених Штатах (51,7%) і у Фінляндії (51,3%). Не набагато від цих країн відстає Канада (51,2%), а також Великобританія (50,7%).

Щодо темпів зростання кількості користувачів соціальних мереж, то тут лідером виявилася Індія − за рік в Індії кількість акаунтів у соцмережах зросла на 37,4%. Причому загалом у цій країні соцмережами користуються 7,7% від усіх жителів.

Також вам буде цікаво дізнатися, яким чином українські компанії використовують можливості Інтернету для розвитку бізнесу. Так, із дослідження компанії GFK стало відомо, що більш аніж 90% вітчизняних підприємств користуються високошвидкісним Інтернетом. З них 62% мають власний сайт, 49% − розміщують дані про компанію у онлайнових бізнес-довідниках.


Читати також:

  1. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  2. Скільки українців користуються Інтернетом
  3. А скільки разів на день ви відвідуєте соцмережі?
  4. ТОП-5 світових трендів соціальних медіа в 2013 році
  5. Глядачі переходять з телевізорів на мобільні пристрої

Тема : industry News