Світовий ринок мобільної реклами зростає, випереджаючи прогнози

У 2013 році загальносвітовий ринок мобільної реклами виросте до 11,4 мільярдів доларів, що на 16% більше, ніж торік, прогнозує аналітична компанія Gartner.

Темпи росту ринку мобільної реклами випереджають прогнози. Цьому сприяє висока популярність смартфонів і планшетних комп’ютерів, а також злиття моделей поведінки користувачів ПК і мобільних пристроїв, відзначає експерт Gartner Стефані Багдасарян.

По всьому світу збільшується кількість користувачів, які проводять більше часу за роботою зі смартфонами й планшетами, що дозволяє розширювати ринок мобільної реклами в регіонах, кількість яких постійно зростає. Крім того, ринок легше таргетувати і сегментувати, говорить віце-президент з досліджень Gartner Ендрю Френк.

До 2016 року, за словами експертів, сукупний обсяг ринку мобільної реклами збільшиться у п’ять разів порівняно з 2011 роком і досягне суми в 24,6 мільярдів доларів.

Позиції лідерів на ринку мобільної реклами традиційно за Азіатсько-Тихоокеанським регіоном завдяки повсюдному поширенню мобільних апаратів і активному споживанню інформації з пристроїв у Південній Кореї і Японії. Привабливими ринками також будуть економіки, що зростають, Китаю й Індії.

За даними за 2012 рік, частка Азіатсько-Тихоокеанського регіону в загальносвітових обсягах ринку становить більш як 44%, однак до 2016 року, завдяки розвитку мобільної реклами в інших регіонах − в основному за рахунок ринків США й Західної Європи, − вона знизиться до 38%.

Нагадаємо, дослідницьке агентство Millward Brown одним із трендів 2013 року назвало зростаючу роль смартфонів у повсякденному житті людей. Так, мобільні гаджети вже зараз дозволяють замінити безліч речей одночасно. Тому бренди повинні звертати увагу на ці фактори й спробувати налагодити спілкування зі споживачами за допомогою можливостей таких пристроїв.


Читати також:

  1. Світовий ринок реклами продовжить зростання
  2. Ринок онлайн-реклами зріс на 14%
  3. Ринок зовнішньої реклами продемонстрував рекордні показники
  4. Ринок смартфонів зріс на 45%
  5. У 2013 році ринок реклами на радіо може зрости на 20%

Тема : industry News