У другому півріччі поставки смартфонів зросли

Як повідомляє «Кореспондент» з посиланням на дані аналітиків компанії Juniper Research, у другому півріччі цього року поставки смартфонів на світовий ринок зросли на 50% порівняно з аналогічним періодом торік. Це на 13% більше за цьогорічний показник за січень-березень.

Також експерти назвали цифру – за друге півріччя на світовий ринок відвантажено 230 млн одиниць «розумних телефонів».

Щодо розподілу виробників, то лідером виявилася південнокорейська компанія Samsung, поставки якої досягли 72 млн гаджетів, що становить 31% від загальної кількості відвантажень за минулу чверть.

Але разом з тим, Samsung відмітила, що темпи зростання продажів смартфонів преміум-класу загальмувалися, у тому числі й продажі флагманської моделі Galaxy S4. Втім, успіх компанії принесли продажі моделей середнього та економ-класу.

На думку деяких аналітиків, ринок преміальних смартфонів майже насичений, тому тут не слід очікувати на рекордні продажі, але в той же час ринок бюджетних моделей (у ціновій категорії $100-250) ще має запас зростання.

У «яблучної» компанії ситуація схожа. Так, їй вдалося на 20% збільшити продажі своїх комунікаторів порівняно з торішнім показником, що в кількісному вираженні становить 31,2 млн одиниць. Але, попри це, прибутки компанії скоротилися. Ринкова доля Apple за квітень-червень становить 14% порівняно з 18% у першій чверті поточного року.

Що стосується інших вендорів, серед них аналітики особливо відмітили компанію LG, яка у минулій чверті поставила 12 млн смартфонів, збільшивши свій показник на 114% порівняно з ІІ кварталом 2012 року, що стало рекордом за всю її історію.

Стабільним ростом відзначилися китайські компанії Huawei, ZTE, а також Lenovo – кожна відвантажила понад 10 млн смартфонів. Nokia  за результатами минулої чверті збільшила поставки смартфонів лінійки Lumia з 5,6 млн за минулий квартал до 7,4 млн у поточному.


Читати також:

  1. Ринок смартфонів зріс на 45%
  2. ВВП України в I півріччі 2012-го становив 2,5%
  3. Зросли витрати на рекламу в Facebook
  4. Смартфони набирають популярність
  5. Мобільні ПК vs планшети: на що очікувати?

Тема : industry News