У світі зростає попит на інженерів

За прогнозами аналітиків, попит на інженерів та інших технічних експертів надалі зростатиме. Таку інформацію оприлюднено Гарвардською бізнес-школою, яка проаналізувала дані більш 300 компаній із переліку Fortune 500.

Кількість управлінців у компаніях збільшилась майже удвічі. Основна маса нових менеджерів – вихідці зі сфери IT, маркетингу та фінансів, говорить  один з авторів доповіді Джулія Вулф.

Дослідження 36 мільйонів профілів компаній у Facebook, проведене  компанією Identified, виявило, що на сьогодні 3337 засновників компаній та генеральних директорів мають ступінь у інженерній чи технічній галузях і лише  1016 керівників отримали класичну бізнес-освіту.

“Попит на інженерів неймовірний, особливо в компаніях, що акцентують увагу на передових технологіях в своїх продуктах та послугах», -  відзначає співзасновник Identified Бренден Волес (Brendan Wallace).

За таких умов найбільші труднощі виникнуть у менеджерів середньої ланки, орієнтованих на подальший розвиток кар’єри. Адже сьогодні організації  воліють віддавати керівні посади власним вузькоспеціалізованим спеціалістам, пояснює Джулія Вулф


Читати також:

  1. Worldsteel: Виробництво сталі в світі зросло до 124 млн т
  2. Попит на елітну нерухомість Києва зупинився
  3. В Європі зростає рівень безробіття
  4. Найбільший туроператор Європи скоротив річний прибуток у чотири рази
  5. IT-галузь: розвиток технологій за прогнозами Garntner.

Тема : industry News