Українці нещасні на роботі

Лише кожен шостий українець вважає себе щасливим на роботі. При цьому більшість переконана, що щастя в житті неможливо без успіхів у кар’єрі. Про це свідчать результати опитування, проведеного hh.ua.

Лише 14,72% опитаних завжди відчувають себе щасливими на роботі, 37,48% – іноді. 17,16% респондентів відповіли, що робота їх пригнічує і не приносить радості. 8,12% не шукають щастя в роботі і зізнаються, що працюють тільки заради грошей. Кожен п’ятий не зміг відповісти на питання, чи вважає себе щасливою на роботі.

36,48% офісних працівників вважають успіхи в роботі невід’ємною складовою особистого щастя. 26,80% оцінюють задоволення від роботи з часткою скепсису. Вони вважають його не більше ніж приємним бонусом для загального благополуччя. 8,62% опитаних переконані в тому, що щастя в роботі – суперечливе поняття і ставлять на перше місце власну ефективність, а не емоції. 5,41% не вірять, що в кар’єрі є місце для щастя.

Кожен четвертий з опитаних переконаний, що щастя в роботі можливо, коли займаєшся улюбленою справою. 25,51% бачать його в стабільних доходах і впевненості в завтрашньому дні, 10,06% – у хорошому колективі. 9,76% вважають успіхи в роботі не можливими без визнання їхніх заслуг роботодавцем. 3,66% будуть щасливі від роботи з важкими завдання. 24,5% респондентам важко відповісти на питання, без чого неможливо щастя в роботі.


Читати також:

  1. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  2. В Україні з наступного року зміняться правила оформлення квартир
  3. Київрада відмовилася продавати банк «Хрещатик»
  4. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн
  5. У Німеччині розробляють гнучкий ноутбук

Джерело : hh.ua   |   Тема : industry News