ВР заборонила рекламувати ліки, які дозволено купувати лише за рецептом

Верховна Рада Україна заборонила рекламу лікарських засобів, застосування і купівля яких дозволяється лише за рецептом лікаря.

За закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері охорони здоров’я, що стосується посилення контролю над обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок проголосувало 237 народних депутатів із 329, зареєстрованих у залі засідань.

Згідно з прийнятим законом, заборонена також реклама лікарських засобів, які входять до списку заборонених до рекламування лікарських засобів.

Критерії, які застосовуються для визначення лікарських засобів, заборонених для реклами, затверджує центральний орган виконавчої влади у галузі охорони здоров’я.

Нагадаємо, що нещодавно Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що вважає за необхідне законодавчо закріпити заборону на рекламу лікарських препаратів. “Я категорично проти цієї реклами і вважаю, що потрібно законодавчо її заборонити”, – сказав він журналістам у Києві.


Читати також:

  1. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн
  2. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  3. Міжнародний аудит визначить ефективність використання бюджетних коштів.
  4. Кіберзлочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні
  5. Графік роботи фінансових установ під час новорічно-різдвяних свят

Джерело : Кореспондент   |   Тема : industry News