Як українські компанії використовують Інтернет

Як стало відомо з дослідження “Вплив Інтернету на економіку України”, проведеного компанією GFK, понад 90% вітчизняних підприємств мають високошвидкісний Інтернет, 62% − власний сайт, а 49% компаній-респондентів розміщують інформацію про підприємство у бізнес-довідниках.

Також 34% опитаних розміщують рекламу компанії в Мережі. Для своїх потреб закуповують продукцію он-лайн близько третини опитаних. Крім того, сторінки у соціальних мережах мають лише 22% підприємств, а продають товари онлайн 12%. Таке дослідження було проведене на замовлення компанії Google, передає ресурс lb.ua.

Рівень використання таких сервісів, як передача даних з мобільних гаджетів на сервер, веб-конференції, використання “хмари” для спільної роботи з документами і планування станови менше 20%.

У ході дослідження аналітиками компанії було опитано тисячі менеджерів вищої ланки. Результати також демонструють, що українські підприємства використовують можливості Інтернету для розвитку бізнесу лише на 25%. Так, індекс інтенсивності використання Інтернету в українських компаніях становив 25 пунктів за шкалою від 0 до 100.

Дослідження показало, що ті компанії, які активніше використовують Інтернет, розвиваються більш успішно і мають вищі зарплати та рентабельність.

Експерти GfK підрахували: якщо українські компанії покращать індекс використання Інтернету з 25 до 35 пунктів, то це б додало до ВВП України ще один пункт, що у грошовому вираженні дорівнювало б 14 млрд грн.

Нагадаємо, що за підсумками поточного очікується, що обсяг вітчизняної онлайн-торгівлі подолає позначку у $2 млрд. Натомість до 2018 року українському ринку товарів онлайн прогнозують зростання до 400% (до $10 млрд).


Читати також:

  1. 2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу
  2. Працівники приділяють велику увагу репутації компанії
  3. Чим лякає українців Інтернет майбутнього?
  4. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  5. Інтернет-торгівля серед лідерів вітчизняної економіки

Тема : industry News