Західні інвестори вкладають гроші в українських розробників ігор

metro_game

За останні кілька років виробництво відеоігор в Україні стрімко розвивається і перетворюється в індустрію з великими доходами. Відтак, західні інвестори почали вкладати мільйони доларів в українських розробників ігор. Про це повідомляє «Корреспондент».

За оцінками тижневика, іноземний інвестор вклав у гру  Metro: Last Light близько 5 млн доларів. Ця сума становить лише десяту частину фінансових інвестицій, які прийшли в українську ігрову індустрію протягом останніх трьох років. Вихід нової гри заплановано на початок 2013 року.

Маркетинговий директор компанії Vostok Games Олег Яворовський зазначає, що західні компанії впевнені у здатності українських фахівців випускати якісні ігри, тому вкладають свої кошти у цю справу.

Пожвавлення української гейм-індустрії викликає підвищений інтерес розробників до ігор для мобільних платформ. Наприклад, у вітчизняному підрозділі Gameloft створюють чимало мобільних ігор, які отримують популярність у всьому світі.

Таким чином,Україна може перетворитися на привабливий майданчик для розробників ігор та проведення міжнародних ігрових конференцій.

Варто зазначити, що  показник розвитку ігрової індустрії в Україні є найвищим серед країн Центральної та Східної Європи. Найуспішнішим проектом українських програмістів стала гра «Козаки».  Нині в Україні працюють понад 90 професійних студій, які готують близько ста ігрових проектів міжнародного масштабу. Світовий ринок комп’ютерних ігор оцінено в сотні мільярдів ¬доларів.


Читати також:

  1. Понад 80% українських студентів прагнуть працювати за кордоном
  2. Більшість українських студентів суміщають роботу з навчанням
  3. У топ-500 компаній Європи увійшли 50 українських
  4. Інвестори очікують зниження прибутку глобальних корпорацій
  5. Інвестори в Україні позбуваються цінних паперів

Тема : industry News