Звідки українці дізнаються про події у світі?

Згідно з дослідженням порталу hh.ua, абсолютна більшість українських офісних працівників дізнаються останні новини, переглядаючи інформаційні портали в Мережі. Таких нарахували 75%.

Лише для 18% основним джерелом інформації є друковані ЗМІ.  Втім, 29% опитаних зазначили, що дізнаються останні новини із соцмедіа, а телебачення для них є лише другим за значимістю джерелом свіжих новин (41%).

Варто також наголосити, що газети і радіо значно втратили свої позиції. Кожен третій з опитаних назвав джерелом новин своїх рідних, близьких або колег.

У ході дослідження виявилося, що рівень довіри українців до джерел новин залишає бажати кращого. Так, за п’ятибальною шкалою українці на трійку оцінюють свій рівень довіри до інтернет-порталів, а також до новин, які  вони отримують від близьких, колег та друзів. Натомість найменш авторитетними для них виявилися газети, радіо і телебачення − двійка.

Якщо говорити про друковані ЗМІ, то їм офісні працівники майже не довіряють: лише 15% вірять інформації у газетах, а майже 60% категорично не довіряють таким ЗМІ. Телебаченню довіряють 20% учасників опитування, натомість 56% категорично не вірять.

Що стосується інформаційних інтернет-порталів, тут рівень довіри ще не є сформованим. Так, більше половини опитаних ще не визначилися щодо цього питання, але кожен четвертий довіряє інформації з цих ЗМІ, а кожен п’ятий − ні.

До речі, думки поважних експертів визнають 48% опитаних, а 30% довіряють думці близьких людей. Лише  18% формують свою позицію щодо подій під впливом інформації з авторитетних журналів, а 11% офісних працівників − на базі статей у пресі і завдяки новинним сюжетам на телебаченні.


Читати також:

  1. Українці нещасні на роботі
  2. Українці не дораховуються обіцяної зарплати
  3. Українські авіапрацівники отримують одну з найменших зарплат у світі
  4. Портрет українського топ-менеджера
  5. Як часто українці змінюють авто?

Тема : industry News