ТОВ «Аудиторська фірма «Надійність»

Керівник фірми Манько Надія Федорівна

Погляд у майбутнє

Надійність і довіра – постулати для клієнта, який обирає аудиторську компанію, надаючи їй право на проведення аудиторських перевірок достовірності фінансової звітності, податкового обліку, замовляючи консультації. Довіра і надійність – основні і обов’язкові цінності в наданні професійних послуг найвищої якості в усьому світі.

Багаторічний успішний досвід роботи аудиторської фірми «Надійність» під керівництвом директора Надії Манько найкраще доводить: довіра – один із ключових аргументів для сотень компаній-клієнтів, географія яких охоплює Вінниччину та інші регіони України.

«Люди ведуть бізнес лише із тими, кого знають і кому вірять – ця теза є пріоритетною для Компанії. У нашому активі – досвід роботи із підприємствами та організаціями різних галузей економіки і форм власності: акціонерні, бюджетні, державні, приватні та структури із іноземним капіталом. Наші клієнти певні: ми –  надійний партнер, що забезпечить стабільність бізнесу. Адже ми працюємо на засадах економії трьох найважливіших речей: часу, нервів і грошей, забезпечуючи індивідуальний підхід, дотримуючись Національних і Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, звітності і аудиту», – переконує Надія Федорівна.

Член громадської ради при Міндоходів Вінниччини, член правління Асоціації платників податків України у Вінницькій області, голова місцевого відділення Спілки аудиторів України – налагоджені комунікації керівника «Надійності» дозволяють упевнитись, що фірма вміє співпрацювати із органами державного контролю підприємницької діяльності.

Перехід у статус лідерів ринку – центральний елемент стратегії розвитку фірми «Надійність». У 2011 році фірма отримала Свідоцтво про відповідність системи контролю якості аудиторських послуг, а в 2014 році – Свідоцтво про можливість проводити аудиторські перевірки фінансових установ. Фірма постійно страхує свою відповідальність перед третіми особами.

Професіоналізм та висока якість надання послуг командою фахівців підтверджується нагородами Спілки аудиторів України, Обласної державної адміністрації та обласної Ради Вінницької області, Українського союзу промисловців та підприємців, Об’єднання організацій роботодавців України, Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва та інших.

Можливості виконувати прискіпливі вимоги Міжнародних стандартів аудиту, Кодексу професійної етики дає впевненість в тому, що попереду  інтернаціональні горизонти бухгалтерських мереж!

Контакти:

Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 2, кім.400а.

Тел.: (0432) 66-02-45,

+38 (096) 452-26-76

E-mail: vinaudit@i.ua

info@auditor.vn.ua;

Сайт: www.auditor.vn.ua


Читати також:

  1. Кабмін хоче посилити контроль над аудиторами
  2. Свідоцтво платника єдиного податку буде безстроковим
  3. Україна увійшла в ТОП-25 світових імпортерів
  4. Роз’яснення деяких норм Порядку ведення Реєстру аудиторських фірм та аудиторів
  5. Як почати консалтинговий бізнес

Тема :