ТОВ “Бухгалтерські рішення”

Заснована в 2008 році, бухгалтерська компанія Accounting Solutions є стабільним і надійним помічником в питаннях організації та побудови малого та середнього бізнесу.

Довіряючи бухгалтерські та юридичні питання Accounting Solutions, наші клієнти отримують повний спектр професійної підтримки: від реєстрації підприємства і консультаційної підтримки до допомоги в поточному фінансовому контролі, включаючи аспекти всіх ділянок внутрішнього аудиту, бухгалтерського та кадрового обліку.

Наші відносини з клієнтом побудовані на індивідуальному підході і строгому дотриманні конфіденційності. За 5 років успішної роботи ми стали партнерами більш ніж з 50 компаніями з різних сфер бізнесу, а постійне зростання клієнтської бази є переконливим доказом якості надаваних нами послуг.

Робота Accounting Solutions заснована на принципах чіткої організації процесів управління проектами, оперативності та професіоналізму в постановці і вирішенні задач. Ми уважно стежимо за змінами в законодавстві, що забезпечує ефективність наших послуг.

Контакти

01021, м. Київ, вул. Інститутська, 19 б, оф. 29
Тел.: (044) 272-62-00
E-mail: info@acsoinua.com
www.acsoinua.com

 

 


Читати також:

  1. Україна увійшла в ТОП-25 світових імпортерів
  2. В Україні все більше поширюється практика віддаленої роботи
  3. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  4. НКЦПФР переходить на електронну звітність
  5. Microsoft почав продавати хмарний сервіс Office 365 в Україні

Тема :