Юридичний консалтинг

Багаторічна практика ведення бізнесу доводить, що успішність будь-якого проекту багато в чому залежить від юридичної грамотності супроводження угод. Якщо правник своєчасно та грамотно інформує представників бізнесу про останні зміни у чинному законодавстві, знижується ймовірність виникнення помилок під час укладення контрактів, вирішення спорів в судових установах, реєстрації та реорганізації підприємств.

На юридичні послуги фахівців АКФ можуть розраховувати як українські, так і іноземні компанії, які планують або вже здійснюють свою бізнес-діяльність в Україні.

Ми допоможемо Вам убезпечити власну діяльність, ефективно вирішувати правові питання та попередимо виникнення нових проблем і для цього пропонуємо:

  • юридичні послуги (реєстрація, реорганізація, ліквідація суб’єктів підприємництва; ліцензування; стягнення дебіторської заборгованості; банкрутство; захист авторських прав; реєстрація знаків для товарів, робіт та послуг; супроводження угод; юридична та податкова експертиза договорів; реєстрація іноземних інвестицій; працевлаштування іноземних громадян; організація та супроводження емісії цінних паперів).
  • представництво інтересів і захист прав, супроводження під час перевірок контролюючими та правоохоронними органами, складання позовних заяв та інших процесуальних документів;
  • юридичний аудитпослуга Due Dilligence;
  • розробка проектів внутрішніх розпорядчих документів.

Зворотній зв'язок:

Прізвище та ім’я

Ваш E-Mail (обязательно)

Компанія

Посада

Контактний телефон

Зміст запитання: